Wszystkie usługi

Cała Polska

Seksuolog

Seksuolog to specjalista zajmujący się leczeniem zaburzeń związanych z seksualnością człowieka. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu medycyny, psychologii, etyki, prawa. Diagnozuje i leczy zaburzenia erekcji, opóźniony lub przedwczesny wytrysk, dysfunkcje seksualne, nadmierny lub obniżony popęd seksualny. Do seksuologa warto wybrać, jeśli pacjent odczuwa ból przy odbywaniu stosunku, jeśli występują problemy w osiągnięciu orgazmu, blokady psychiczne uniemożliwiające odbycie stosunku. Dzięki pomocy seksuologa pacjent jest w stanie odbudować poczucie własnej wartości, tworzyć satysfakcjonujące relacje partnerskie i osiągnąć pełne zadowolenie ze swojego życia intymnego.

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa
pn-pt: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 16:00
+48 12 629 88 00
+48 12 370 25 40
niepodleglosci@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.