Kodeks Etyki - Scanmed

Kodeks Etyki

Kodeks Etyki Grupy Scanmed stanowi podstawę naszej działalności, a zawarte tu zasady i wartości są dla nas drogowskazem w codziennej pracy. Zamieściliśmy w nim m.in. informacje dotyczące relacji ze współpracownikami, klientami, kontrahentami oraz o wpływie naszej firmy na otoczenie społeczne i środowisko naturalne. Obejmuje również takie tematy jak bezpieczeństwo danych, konflikty interesów, czy przeciwdziałanie korupcji.

To niezwykle istotne kwestie zwłaszcza w kontekście firmy o tak wyjątkowym profilu: każdego dnia mamy wpływ na życie i zdrowie Pacjentów. Dlatego tym bardziej dokładamy staranności, żeby nasze decyzje i czyny były zgodne z przepisami prawa krajowego i międzynarodowego oraz powszechnie uznawanymi normami, wśród których kilka ma dla nas szczególne znaczenie.

Efekty naszej pracy, wizerunek i reputacja zależą w dużym stopniu od etycznego postępowania wszystkich naszych Pracowników i Współpracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska pracy lub zakresu świadczonych usług.

Kodeks Etyki powstał, aby ułatwić naszemu Zespołowi dokonywanie właściwych wyborów, które przekładają się na budowanie organizacji o spójnych, jednolitych standardach. Stanowią one fundament naszego sukcesu mierzonego nie tylko w kategoriach biznesowych, ale przede wszystkim poziomem zaufania, jakim obdarzają nas Pacjenci, Pracownicy i Współpracownicy.

Do pobrania

Kodeks Etyki Grupy Scanmed

0.3 MB

 

E-sklep Umów wizytę top