Wszystkie usługi

Cała Polska

Radiolog

Radiolog zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką zmian, które wystąpiły w ciele pacjenta. Wykorzystuje w tym celu pole magnetyczne, ultradźwięki, promienie rentgenowskie. Przeprowadza badania rentgenowskie,tomografię komputerową, angiografię (badanie przezierności naczyń krwionośnych), USG, mammografię, rezonans magnetyczny, pantomogram, densytometrię. Z pomocy radiologa korzystają lekarze wielu innych specjalności. Dzięki przeprowadzonym badaniom radiologicznym możliwe jest prawidłowe zdiagnozowanie pacjenta oraz podjęcie decyzji co do dalszego leczenia. Do lekarza radiologa należy udać się profilaktycznie (mmamografia, USG), a także na polecenie lekarza innej specjalności, gdy potrzebna jest szersza diagnostyka.

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Podgórska 36
31-536 Kraków
pn-pt: 07:30 - 20:00
sb: 08:00 - 14:00
+48126298800
podgorska@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.