Wszystkie usługi

Cała Polska

Neurochirurg

Neurochirurg diagnozuje i leczy z wykorzystaniem metod inwazyjnych schorzenia układu nerwowego (głównie mózgu i kręgosłupa). Do jego zadań należy kwalifikacja pacjenta do zabiegu, a także opieka pooperacyjna. Neurochirurg leczy guzy mózgu, dyskopatie, guzy kręgosłupa i rdzenia kręgowego, urazy czaszkowe, krwawienia śródczaszkowe. Wśród wskazań do wizyty u lekarza neurochirurga można wymienić: częste zawroty głowy, bóle głowy, omdlenia, mrowienie i drętwienie kończyn. Z konsultacji warto skorzystać także w przypadku, gdy dokucza nam uporczywy ból kręgosłupa, jeśli występują zaburzenia orientacji, równowagi, utraty pamięci. Sprawna interwencja neurochirurgiczna w wielu przypadkach jest w stanie uratować życie pacjenta i przywrócić go do pełni funkcjonowania.

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.