Dr n. med. Wojciech Pirowski - Scanmed
Dr n. med. Wojciech Pirowski

Dr n. med. Wojciech Pirowski

Chirurg

Szpital św. Rafała w Krakowie

Pokaż opis

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej

Oddział Kliniczny Chirurgii Onkologicznej, Poradnia Chirurgii Onkologicznej

Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2007r. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w ramach rezydentury w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. W 2015 r. uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. W 2018 r. po odbyciu stażu w Świętokrzyskim Centrum Onkologii uzyskał tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej.

W 2017 roku uzyskał Certyfikat diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu piersiowego Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat umiejętności w zakresie biopsji gruboigłowych wspomaganych próżnią pod kontrolą USG (biopsji mammotomicznych).

Zajmuje się chirurgią onkologiczną i plastyczną gruczołu piersiowego, chirurgią powłok brzusznych. Szczególnym zainteresowaniem jest diagnostyka ultrasonograficzna i inwazyjna gruczołu piersiowego, leczenie chirurgiczne raka piersi z użyciem technik onkoplastycznych, leczenie chirurgiczne czerniaka. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu diagnostyki inwazyjnej gruczołu piersiowego-biopsje gruboigłowe i biopsje gruboigłowe wspomagane próżnią.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej

Adres placówki

ul. Adama Bochenka 12
30-693 Kraków

Umów wizytę

Pakiety badań E-sklep Złóż deklarację
POZ
Umów wizytę top