Wszystkie usługi

Cała Polska

Kraków

Hepatologia

Hepatolog specjalizuje się w leczeniu chorób wątroby, woreczka żółciowego i dróg żółciowych – w tym marskości i zapalenia wątroby, autoimmunologicznych chorób wątroby. Wykonuje USG i w razie konieczności kieruje na pełną diagnostykę. Do hepatologa należy zgłosić się jeśli pacjentowi dokuczają dolegliwości ze strony układu pokarmowego – częste zaparcia, biegunki, nudności, zgaga, w przypadku wyraźnego zażółcenia skóry i białek oczu, w przypadku pojawienia się wyczuwalnych guzków po prawej stronie brzucha, jeśli w rodzinie występowały choroby wątroby, dróg żółciowych, woreczka żółciowego. Wdrożenie odpowiedniej terapii farmakologicznej pozwoli w wielu przypadkach pozbyć się przykrych dolegliwości. Lekarz hepatolog może zdecydować też o zastosowaniu metod inwazyjnych, tak by Pacjent jak najszybciej powrócił do zdrowia.         

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Remont Poradni stomatologicznej

Remont Poradni stomatologic...

Informujemy, że w dniach 14 – 28 lutego 2019 r. nasza Poradnia stomatologiczna, znajdująca się w Centrum Medycznym Sc... Zobacz więcej

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.