Wszystkie usługi

Cała Polska

Urolog

Urolog specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu moczowo-płciowego – w tym: nietrzymania moczu, chorób nerek, chorób moczowodów, impotencji, nowotworów, infekcji. Urolog pobiera materiał do badań biologicznych, udziela pomocy w stanach ostrych i nagłych, przeprowadza zabiegi chirurgiczne na nerkach, pęcherzu, drogach moczowych, członku, prostacie, przeprowadza cewnikowanie, biopsję, infuzję. Do urologa warto zgłosić się, jeśli oddawaniu moczu towarzyszy świąd lub pieczenie, jeśli pojawiły się problemy z oddawaniem moczu, w przypadku nawracających infekcji układu moczowego, przy problemach z nietrzymaniem moczu, jeśli pojawił się obrzęk jąder, jeśli pojawiła się opuchlizna na nogach, nadgarstkach, powiekach, jeśli pojawił się ból w podbrzuszu lub w okolicach nerek. Sprawna interwencja urologa pomoże w porę zahamować rozwój choroby, a w wielu przypadkach uchroni pacjenta przed interwencją chirurgiczną.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacja: 150,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek.med. Łukasz Mikołajczyk

Pn.

Wt.

17:00 - 20:00

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.