Infolinia +48669051500
Wróć

Endermologia

Endermologia

Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i ciała, która wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji.

Nowy zabieg urządzeniem Alliance z innowacyjnym sensorem identyfikacji skóry pozwalającym idealnie dopasować moc zabiegu do potrzeb tkanki.  

Jedyna w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną ciała i skóry. Po raz pierwszy dwie technologie połączyły się w jedno, w wyniku czego możliwe jest uzyskiwanie spektakularnych efektów zabiegów oraz poprawy funkcjonowania całego organizmu z działaniem wyszczuplającym i odmładzającym. 

30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Nowy patent endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek 
przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. 

Brzuszek lub „boczki”, cellulit lub poprawa jakości skóry, to odwieczne dylematy. Ale już nie musisz tracić czasu na myślenie o nich, zacznij działać! Wybierz zabieg endermologii, który w przyjemny sposób pozwoli wymodelować sylwetkę oraz poprawić gęstość i wygląd skóry. Zabieg jest idealny do  redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej w obszarach takich, jak brzuch oraz „boczki”, niwelowania cellulitu oraz wiotkości skóry, dzięki jej stymulacji do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.  

Dowiedz się więcej i umów na wizytę: 669 051 500 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48669051500
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny