Wszystkie usługi

Cała Polska

Dermatolog

Dermatolog leczy choroby skóry, włosów i paznokci – w tym: łuszczycę, zakażenia bakteryjne i wirusowe skóry, trądzik, pokrzywkę, liszaj, grzybicę, choroby pasożytnicze skóry, atopowe zapalenie skóry, choroby gruczołów łojowych. Ocenia zmiany skórne, pobiera materiał do badań laboratoryjnych. Wykonuje testy pozwalające wykryć alergie skórne. Dermatolog również diagnozuje i leczy niektóre choroby przenoszone drogą płciową. Wykonuje zabiegi mające na celu likwidację zmian skórnych – elektrokoagulację, kriochirurgię, dermatoskopię, czy laseroterapię. Do dermatologa warto wybrać się, gdy na skórze Pacjenta pojawiły się niepokojące zmiany, gdy leczenie trądziku od dłuższego czasu nie przynosi upragnionych efektów, gdy na skórze, włosach lub paznokciach pojawiły się objawy alergii. Wdrożenie leczenia dermatologicznego pozwoli skutecznie wyeliminować źródło choroby i uchroni pacjenta przed powikłaniami w postaci nieestetycznych blizn.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Realizujemy następujące badania

Kriochirurgia dermatologiczna Badanie znamion dermatoskopem

Cennik

Cena konsultacji: 120,00 zł.

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Ilona Graefling

Pn.

Wt.

Śr.

11:40 - 13:00

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.