Wszystkie usługi

Cała Polska

Ortopeda

Ortopeda specjalizuje się w leczeniu urazów i chorób układu ruchu. Leczy urazy, stany zapalne, nowotwory, zmiany przeciążeniowe, wady postawy. Wykonuje iniekcje z osocza bogatopłytkowego- mregeneracja ścięgien, mięśni i więzadeł. Udziela pomocy w stanach nagłych (złamanie, skręcenie, zwichnięcie), uczestniczy w procesie protezowania kończyn. Do ortopedy należy się zgłosić w sytuacji, gdy nastąpił uraz w obrębie układu ruchu, jeśli Pacjentowi dokuczają uporczywe bóle stawów lub jeśli po przebytym urazie pojawiły się problemy ze strony układu krążenia lub układu nerwowego (mrowienie, drętwienie, niedowład). Fachowa pomoc ortopedy i podjęta w porę rehabilitacja w wielu przypadkach zahamują rozwój wad wrodzonych lub nabytych, a nawet cofną skutki chorób zwyrodnieniowych.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Realizujemy następujące badania

Iniekcja dostawowa Leczenie bólów i chorób kręgosłupa Traumatologia narządu ruchu

Cennik

cena konsultacji: 200,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr n. med. Adam Sulewski

Pn.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

9:00 - 13:00

Sb.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.