Wszystkie usługi

Cała Polska

Diabetolog

Diabetolog zajmuje się leczeniem cukrzycy wszystkich typów. Po przeprowadzeniu badań krwi i moczu diagnozuje i różnicuje cukrzycę, stany przedcukrzycowe i choroby metaboliczne. We współpracy z dietetykiem pomaga dobrać Pacjentowi odpowiednią dietę pozwalającą zredukować masę ciała i częściowo ograniczyć leki. Do diabetologa należy się wybrać, jeśli u Pacjentki w ciąży stwierdzono nieprawidłowy poziom glukozy we krwi, w przypadku stwierdzenia zaburzeń glikemii u osób dotąd nie chorujących na cukrzycę, a także u osób oczekujących na zabieg operacyjny. Podjęcie leczenia co prawda nie wyeliminuje choroby całkowicie, ale wyraźnie ją zahamuje, a do tego uchroni Pacjenta przed przykrymi powikłaniami w postaci udarów, niewydolności nerek, czy nawet amputacji kończyn.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 130,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Ewa Nowosielska - Ząbek

Pn.

Wt.

Śr.

10:00-15:00

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Barbara Nalepa - Czaja

Pn.

Wt.

Śr.

Czw.

15:00-17:30

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny