Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

OTWARCIE NOWEGO CENTRUM KARDIOLOGII

OTWARCIE NOWEGO CENTRUM KARDIOLOGII

W piątek 20.12.2019 r. odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Kardiologii Grupy Scanmed w Bielsku Podlaskim.

W uroczystości uczestniczyli; Prezes Zarządu Scanmed S.A. – Hubert Bojdo, Dyrektor Departamentu Kardiologia – Marcelina Kostrakiewicz, Dyrektor Medyczny Centrów Kardiologii Scanmed – dr hab. n. med. Radosław Kręcki oraz Starosta Powiatu Bielskiego, przedstawiciele władz województwa, jednostek i instytucji samorządowych, lokalnych szpitali i inni zaproszeni goście.

Głównym zadaniem Centrum Kardiologii w Bielsku Podlaskim będzie diagnostyka i leczenie pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi. Serce Oddziału stanowi Pracownia Hemodynamiki, gdzie wykonuje się zabiegi z zakresu kardiologii interwencyjnej. Zespół doświadczonych specjalistów, przy wsparciu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych i zabiegowych zajmie się leczeniem pacjentów z chorobami sercowo - naczyniowymi, niewydolnością serca, arytmią, nabytymi wadami serca.

Ośrodek w Bielsku Podlaskim to dwunasty Oddział należący do Grupy Scanmed zapewniający pacjentom leczenie kardiologiczne, w tym zabiegi z zakresu hemodynamiki i elektrofizjologii.

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.