Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Ambulatoryjna rehabilitacja po-covidowa w Krakowie (NFZ)

Ambulatoryjna rehabilitacja po-covidowa w Krakowie (NFZ)

Centrum Medyczne Scanmed przy ul. Armii Krajowej 5 w ramach umowy z NFZ oferuje Pacjentom ambulatoryjną rehabilitację pomagającą wrócić do zdrowia, osobom, które przeszły zakażenie koronawirusem. Program obejmuje trening, m.in. z fizjoterapeutą.

Program ambulatoryjnej rehabilitacji po-covidowej jest skierowany do osób, które potrzebują wsparcia w powrocie do zdrowia i aktywności (w tym zawodowej) po przebytej chorobie. Jego częścią jest również edukacja Pacjentów, jak radzić sobie z dokuczliwymi objawami po zakażeniu oraz jaka forma ruchu jest dla nich bezpieczna.

Chętni, aby skorzystać z programu, muszą mieć skierowanie wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (każdego lekarza, który świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ). Rozpoczęcie rehabilitacji następuje w terminie do 6 miesięcy od zakończenia leczenia Covid-19.

Świadczenie obejmuje:

• wstępną wizytę fizjoterapeutyczną

•  wizyty terapeutyczne zawierające indywidualnie dostosowany do pacjenta trening fizyczny i edukację

• wizytę fizjoterapeutyczną końcową

Uczestnik programu w czasie jego trwania nie może korzystać z innych świadczeń rehabilitacyjnych zarówno ze środków programu, jak i innych środków na realizację świadczeń rehabilitacyjnych.

Kontakt:

Centrum Medyczne Scanmed ul. Armii Krajowej 5, 30-150 Kraków

Tel. 12 629 88 00 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.