Infolinia 12 629 88 00

O nas

O nas

Od ponad 15 lat Grupa Scanmed dba o zdrowie Polaków oddając do dyspozycji Pacjentów sieć wieloprofilowych centrów medycznych i szpitali zlokalizowanych w całej Polsce. Świadczymy kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Działamy w 26 największych miastach Polski m.in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie. 

Jedną z naszych specjalności jest organizacja opieki medycznej dla środowisk akademickich. Znamy oraz rozumiemy potrzeby ludzi młodych. Zaufało nam już ponad 130 000 studentów w całej Polsce!Od lat prowadzimy na rzecz studentów działalność w zakresie profilaktyki i edukacji prozdrowotnej. Współpracujemy z organizacjami studenckimi z całego kraju wspierając ciekawe i pożyteczne inicjatywy. Obecnie otaczamy opieką medyczną studentów w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Lublinie.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny