Wszystkie usługi

Cała Polska

Trycholog

Trycholog to specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry głowy i włosów. Wykonuje badania oglądowe, analizuje stan cebulek, diagnozuje przyczyny wypadania włosów. Trycholog zajmuje się leczeniem łysienia, łuszczycy, łupieżu, łojotokowego zapalenia skóry głowy. Lekarz trycholog może zalecić zabiegi z tlenem i dwutlenkiem węgla, naświetlania, mezoterapię, a także farmakoterapię.Do trychologa warto wybrać się, jeśli zauważyliśmy nadmierne wypadanie włosów, jeśli pojawiły się objawy łysienia lub łysienia plackowatego, jeśli towarzyszy nam uporczywy świąd skóry głowy. Pomoc trychologa w wielu przypadkach może zahamować rozwój choroby i przywrócić stan włosów i skóry do stanu sprzed wystąpienia przykrych objawów. 

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Zygmuntowska 15
33-300 Nowy Sącz
pn-pt: 07:00 - 19:00
sb: 08:00 - 15:00 (tylko wyznaczone soboty)
+48126298800
+48185474777
zygmuntowska@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.