Wszystkie usługi

Cała Polska

Gastroenterolog

Gastroenterolog (gastrolog) specjalizuje się w wykrywaniu i leczeniu chorób układu trawiennego. Gastroeneterolog wykonuje badania przy użyciu techniki endoskopowej (gastroskopia, rektoskopia), wykonuje drobne zabiegi – usuwa polipy i ciała obce z przełyku, hamuje krwawienia z górnego odcinka układu pokarmowego, pobiera wycinki tkanek do badań laboratoryjnych. Pomoc gastrologa jest niezbędna przy leczeniu następujących schorzeń: stanów zapalnych przełyku i żołądka, wrzodów żołądka i dwunastnicy, przepuklin, zaparć, refluksów, uchyłków przewodu pokarmowego i innych. Do gastroenterologa warto zgłosić się, jeśli często dokuczają nam: zgaga, wzdęcia, bóle brzucha, jeśli leczenie anemii nie przynosi skutków, jeśli po przebytej infekcji żołądkowo-jelitowej nadal towarzyszą nam bóle brzucha, jeśli ból brzucha pojawia się w wyniku sytuacji stresowych. Odpowiednio szybkie wykrycie i podjęcie leczenia schorzeń ze strony układu pokarmowego zapobiegnie dalszemu rozwojowi choroby i pomoże załagodzić stany bólowe. 

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Podgórska 36
31-536 Kraków
pn-pt: 07:30 - 20:00
sb: 08:00 - 14:00
+48126298800
podgorska@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.