Wszystkie usługi

Cała Polska

Kraków

Endokrynologia

Endokrynolog diagnozuje oraz leczy choroby układu dokrewnego związanego z zaburzeniami hormonalnymi. Schorzenia, jakimi najczęściej zajmuje się lekarz endokrynolog to: choroby tarczycy, choroby przysadki mózgowej, niepłodność związana z zaburzeniami hormonalnymi, zespół pometaboliczny, nadczynność przytarczyc. Wykonuje biopsje i USG. Do endokrynologa warto wybrać się, jeśli Pacjentka ma problem z zajściem bądź utrzymaniem ciąży, jeśli w ostatnim czasie nastąpił szybki spadek lub wzrost masy ciała, jeśli pacjentowi towarzyszą duszności, nudności, nadmierna senność lub problemy z bezsennością, jeśli pacjent ma problem z wypadaniem włosów, bądź nadmiernym owłosieniem w różnych partiach ciała. Lekarz endokrynolog przeprowadzi diagnostykę, dobierze odpowiednie leczenie, które pomoże ustabilizować gospodarkę hormonalną, a tym samym znacząco poprawi komfort życia Pacjenta.         

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 2 placówkach

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Centrum Medyczne Podgórska 36
31-536 Kraków
pn-pt: 07:30 - 20:00
sb: 08:00 - 14:00
+48126298800
podgorska@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Remont Poradni stomatologicznej

Remont Poradni stomatologic...

Informujemy, że w dniach 14 – 28 lutego 2019 r. nasza Poradnia stomatologiczna, znajdująca się w Centrum Medycznym Sc... Zobacz więcej

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.