Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Kariera

Kariera

Zapraszamy do współpracy w placówkach Grupy Scanmed. Nasze centra medyczne, placówki partnerskie oraz szpitale znajdują się na terenie całej Polski.

Zobacz oferty pracy

Krok 1: Znajdź interesujące Cię ogłoszenie o pracę

Zapoznaj się z jego treścią i oceń, czy zakres przedstawionych w nim obowiązków odpowiada Twoim oczekiwaniom, a Twoje kwalifikacje są zgodne z naszymi wymaganiami. Te informacje na pewno będą przydatne i zwiększą Twoje szanse na pomyślne przejście procesu rekrutacji.

Krok 2: Aplikuj!

1. Prześlij swoje CV na adres rekrutacja@scanmed.pl.

2. W temacie wiadomości koniecznie wpisz stanowisko, na które aplikujesz oraz do aplikacji załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę Scanmed zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

3. W przypadku stanowisk medycznych uwzględnij w dokumentach rekrutacyjnych posiadane przez siebie specjalizacje, kursy, szkolenia.

4. W procesie rekrutacji chętnie poznamy Twoje doświadczenia, osiągnięcia, zainteresowania i oczekiwania wobec pracodawcy. Z przyjemnością odpowiemy również na Twoje pytania.

Jeśli obecnie nie prowadzimy rekrutacji w ramach Twojej specjalizacji lub kwalifikacji – nie rezygnuj! Czekamy na Twoje CV. W temacie lub treści wiadomości zaznacz stanowisko, które docelowo Cię interesuje. Skontaktujemy się, by omówić z Tobą możliwość nawiązania współpracy.

Krok 3: Proces rekrutacji i adaptacji

W realizowanych przez Grupę Scanmed projektach rekrutacyjnych szczególną uwagę zwracamy na kompetencje zarówno osób wchodzących na rynek pracy, jak i osób z wieloletnim doświadczeniem. Dopasowany, wystandaryzowany i zobiektywizowany proces rekrutacji, a następnie adaptacji uwzględnia możliwość rozwoju i nabycia stosownych umiejętności w trakcie współpracy z nami.

Zarówno szkolenia wstępne, jak i szkolenia stanowiskowe oraz przydzielani opiekunowie/mentorzy w pierwszych tygodniach pracy pomagają zapoznać się ze specyfiką stanowiska oraz uzupełnić dotychczasową wiedzę merytoryczną i doświadczenie o zakres realizowanych na danym stanowisku działań.Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny