Wszystkie usługi

Cała Polska

Laryngolog

Laryngolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem narządów głowy i szyi – a zatem chorób uszu, zatok, nosa, tchawicy, krtani, oskrzeli, przełyku i gardła. Laryngolog usuwa ciała obce z uszu, gardła, nosa oraz tchawicy, leczy złamania nosa, przeprowadza zabiegi drożności przewodów słuchowych, leczy niedosłuch, głuchotę, a także szumy i trzaski w uszach. Na konsultację laryngologiczną warto udać się, gdy Pacjent odczuwa w uszach szumy lub nieprzyjemne ciśnienie, gdy słuch uległ wyraźnemu pogorszeniu, gdy Pacjent odczuwa ucisk w gardle, krtani lub tchawicy, gdy pacjentowi towarzyszą częste bóle głowy połączone z bólami zdrowych zębów, gdy pojawiają się nieprzewidziane krwawienia z nosa. Pomoc laryngologa nie ogranicza się wyłącznie do leczenia schorzeń narządów głowy i szyi – lekarz ten pomoże np. dobrać odpowiedni aparat słuchowy lub implant ślimakowy, poprawiając w ten sposób komfort życia codziennego Pacjenta i jego bliskich.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Realizujemy następujące badania

Audiometria Drobne zabiegi laryngologiczne

Cennik

cena konsultacji: 120,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Mariola Lukas

Pn.

9.00 - 11.00

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

9.30 - 11.00

Sb.

lek. med. Danuta Wolniewicz

Pn.

Wt.

12.00 - 14.00

Śr.

Czw.

9.00 - 11.30

Pt.

Sb.

lek. med. Laura Goczek-Kozłowska

Pn.

16.30 - 18.00

Wt.

Śr.

17.00 - 19.00

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny