Wszystkie usługi

Cała Polska

Reumatolog

Reumatolog diagnozuje i leczy choroby układu kostnostawowego, choroby tkanki łącznej i tkanki miękkiej. Leczy schorzenia o charakterze zwyrodnieniowym, reumatycznym, zapalnym – w tym reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie kręgosłupa, liszaj trzewny. Reumatolog planuje rehabilitację leczniczą, kieruje na leczenie sanatoryjne, decyduje o konieczności wykonania zabiegu chirurgicznego. Objawami, które powinny skłonić Pacjenta do wizyty u reumatologa, są: obrzęki stawów, sztywnienie stawów (również po przebudzeniu), bóle stawów, mięśni, kości, długo utrzymująca się gorączka lub stan podgorączkowy, którym nie towarzyszy infekcja, trudności ze schylaniem się. W porę podjęte leczenie co prawda nie cofnie efektów choroby, ale w porę zahamuje jej rozwój i nie dopuści do jej ekspansji w organizmie.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 140,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Małgorzata Matyas-Rudzińska

Pn.

11:00-14:00
(2x w mc-u)

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny