Wszystkie usługi

Cała Polska

Hepatolog

Hepatolog specjalizuje się w leczeniu chorób wątroby, woreczka żółciowego i dróg żółciowych – w tym marskości i zapalenia wątroby, autoimmunologicznych chorób wątroby. Wykonuje USG i w razie konieczności kieruje na pełną diagnostykę. Do hepatologa należy zgłosić się jeśli pacjentowi dokuczają dolegliwości ze strony układu pokarmowego – częste zaparcia, biegunki, nudności, zgaga, w przypadku wyraźnego zażółcenia skóry i białek oczu, w przypadku pojawienia się wyczuwalnych guzków po prawej stronie brzucha, jeśli w rodzinie występowały choroby wątroby, dróg żółciowych, woreczka żółciowego. Wdrożenie odpowiedniej terapii farmakologicznej pozwoli w wielu przypadkach pozbyć się przykrych dolegliwości. Lekarz hepatolog może zdecydować też o zastosowaniu metod inwazyjnych, tak by Pacjent jak najszybciej powrócił do zdrowia.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji 150,00 zł

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny