Wszystkie usługi

Cała Polska

Radiolog

Radiolog zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką zmian, które wystąpiły w ciele pacjenta. Wykorzystuje w tym celu pole magnetyczne, ultradźwięki, promienie rentgenowskie. Przeprowadza badania rentgenowskie,tomografię komputerową, angiografię (badanie przezierności naczyń krwionośnych), USG, mammografię, rezonans magnetyczny, pantomogram, densytometrię. Z pomocy radiologa korzystają lekarze wielu innych specjalności. Dzięki przeprowadzonym badaniom radiologicznym możliwe jest prawidłowe zdiagnozowanie pacjenta oraz podjęcie decyzji co do dalszego leczenia. Do lekarza radiologa należy udać się profilaktycznie (mmamografia, USG), a także na polecenie lekarza innej specjalności, gdy potrzebna jest szersza diagnostyka.

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

 cena wizyty na 160,00 zł.  

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr n. med. Piotr Rapiejko

Pn.

12:00-15:00

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny