Do zespołu specjalistów Scanmed PSYCHE dołączyła Katarzyna Gabryś – psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji.
mgr Katarzyna Gabryś jest doktorantką w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w dyscyplinie psychologia. Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie kliniczne zdobyła na oddziałach psychiatrycznych Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera oraz Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomaga osobom zmagającym się z trudnościami w zakresie zaburzeń lękowych, nastroju oraz zaburzeń osobowości. Swój warsztat rozwija poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, pracę poddaje regularnej superwizji.
Terapia poznawczo-behawioralna jest jedną z najlepiej udokumentowanych naukowo form terapii, wykazuje wysoką skuteczność w leczeniu zaburzeń psychicznych. W swoim założeniu koncentruje się na związku pomiędzy myślami, emocjami i zachowaniami. To, jak myślimy o danej sytuacji, wpływa na nasze emocje i reakcje. Negatywne myśli mogą prowadzić do negatywnych emocji i zachowań. Jest to terapia skoncentrowana na problemie, a materiałem wyjściowym do pracy są zawsze konkretne przykłady z życia pacjenta. Pracując z terapeutą podczas sesji oraz wykonując uzgodnione wspólnie zadania pomiędzy spotkaniami, pacjent nabywa konkretnych umiejętności, które pomagają mu poprawić codzienne funkcjonowanie.
Katarzyna Gabryś przyjmuje dorosłych pacjentów w Scanmed PSYCHE przy ul. Podgórskiej 36 w Krakowie.
Zapisy:
- telefonicznie: 606 605 950
- przez e-scanmed.pl
- na miejscu w placówce