Infolinia +48126298800

Tylko teraz!
Badanie urodynamiki, wykonywane przez specjalistę uroginekologii w Centrum medycznym Scanmed w Warszawie w promocyjnej cenie 440,00 zł.

Witaj! Cieszymy się, że trafiłaś na naszą stronę. To ważny krok w kierunku wyeliminowania z Twojego życia dolegliwości, która spędza Ci sen z powiek, a w dzień nie pozwala cieszyć się życiem. A może chcesz pomóc mamie, siostrze, przyjaciółce, aby odważyła się powiedzieć, wyleczyć i odzyskać siebie?

Jesteś we właściwym miejscu. Dlaczego?

Nasz Zespół zajmuje się leczeniem nietrzymania moczu wykorzystując wszystkie dostępne obecnie formy leczenia – począwszy od farmakologii, poprzez rehabilitację i zmianę stylu życia, po leczenie operacyjne. Dodatkowo leczymy dolegliwości związane z obniżeniem narządów miednicy mniejszej. 

Nasi specjaliści

Pracujemy w zespole składającym się ze specjalistów różnych dziedzin medycyny: ginekologii i położnictwa, urologii, ginekologii onkologicznej, ginekologii endokrynologicznej oraz fizjoterapii.
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48126298800
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny