Infolinia 12 629 88 00
Wróć

Cytologia za dychę wkrótce powróci!

Cytologia za dychę wkrótce powróci!

W związku z ogromnym zainteresowaniem z przyjemnością informujemy, że akcję Cytologia w cenie 10 zł wznowimy w kwietniu!

Jeśli od ostatniej cytologii minął Ci rok, to najwyższa pora powtórzyć badanie.

Cytologia w cenie 10 zł to oferta skierowana do studentek. Na badania zapraszamy od kwietnia do Centrum Medycznego Scanmed przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie i Przychodni studenckiej Scanmed przy al. Jana Pawła II 84 (wtorki). 

Dlaczego należy wykonywać badanie cytologiczne?  

Cytologia pozwala wykrywać raka szyjki macicy w stanie przedrakowym. Umożliwia tez dokładne diagnozowanie innych zmian w obrębie szyjki macicy np. nadżerki, która, choć powszechna i zwykle niegroźna, zaniedbana może przekształcić się w nowotwór. Badanie pozwala także wykryć bakterie, grzyby, pierwotniaki. 

Zapraszamy do Centrum Medycznego Scanmed przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie. 

Umów się na wizytę: 12 629 88 00 

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny