Infolinia 12 629 88 00
Wróć

Zaćmobus w Krakowie

Zaćmobus w Krakowie

DBAMY O WASZE OCZY!

Mobilny gabinet okulistyczny zawita kolejny raz do Krakowa.

Przyjdź na konsultację ze specjalistą Weiss Klinik.
Okulista przeprowadzi:

  • diagnostykę zaćmy i jaskry
  • badania rdzenia i dna oka
  • badanie ostrości wzroku i astygmatyzmu

Zapraszamy 22 stycznia od godz. 09:00 do 15:00

Zaćmobus będzie czekał na Was przy Centrum medycznym Scanmed ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie.

Zaćmobus spełnia wszystkie warunki formalne i standardy stawiane dla miejsc ochrony zdrowia, jest przy tym ergonomiczny i wyróżnia się estetyką zastosowanych rozwiązań. W gabinecie mobilnym diagnozujemy zaćmę, jaskrę oraz inne choroby i schorzenia narządu wzroku (np. AMD czyli zwyrodnienie plamki żółtej związanej z wiekiem). Przeprowadzamy podstawowe badania przedniego i tylnego odcinka rdzenia oka oraz dna oka przy użyciu lampy szczelinowej, badania ostrości wzorku oraz astygmatyzmu przy pomocy autorefraktometru, ciśnienia wewnątrzgałkowego (tonometrem), badanie tomografem OCT.

Po badaniu każdy Pacjent otrzymuje materiały informacyjne, wyniki badań i kupon rabatowy -10% na konsultację okulistyczną. Konsultacje prowadzone są przez lekarza specjalistę okulistyki ze szpitala Weiss Klinik w asyście pielęgniarki specjalizującej się w diagnostyce chorób oczu. 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny