Infolinia 12 629 88 00
Wróć

STUDENCIE! SKORZYSTAJ Z PORADY LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

STUDENCIE! SKORZYSTAJ Z PORADY LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Trudny czas epidemii przedłuża się w nieskończoność. Aż trudno uwierzyć, że od marca tak bardzo zmieniło się nasze życie. Duża część z Was musiała wyjechać do swoich domów rodzinnych. Chwilowo wprowadzone zdalne nauczanie okazało się jedynym wyjściem na kontynuację studiów i dokończenie nauki w semestrze letnim. A wszystko po to abyśmy jak najmniej odczuli na sobie i swoich bliskich niebezpieczeństwo związane z zachorowaniem na Covid-19. Izolacja, unikanie bezpośrednich kontaktów z innymi to najlepsze co mogliśmy zrobić.

Z myślą o Waszym bezpieczeństwie oraz tych Wszystkich którzy wyjeżdżając do domu, zostali pozbawieni opieki w naszych akademickich ośrodkach stworzyliśmy możliwość konsultacji z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej przez telefon. Podczas takiej tele-konsultacji bez problemu możecie otrzymać również e-receptę, e-zwolnienie lekarskie do pracy lub e-skierowanie na wizytę jeśli będzie wymagał tego Wasz stan zdrowia.

Wystarczy zadzwonić i się umówić!

  • Kraków tel. 12 629 88 00
  • Poznań, tel. 12 629 88 00, 785 052 926, 12 370 25 21
  • Wrocław CM przy ul. Parkowej, 12 629 88 00, 662 177 541
  • Wrocław CM przy ul. Krasińskiego, 12 629 88 00, 533 355 562
  • Lublin, Gastromed, 81 718 02 40

Pamiętajcie!

Jeżeli koniecznie musicie odwiedzić lekarza osobiście, a znajdujecie się poza miastem gdzie studiujecie, możecie skorzystać z pomocy najbliższej Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej, bez konieczności składania deklaracji.

To pozwoli Wam dalej bez przeszkód korzystać z opieki swojego lekarza Scanmed, w miejscu studiów.

Każdy z Was ma prawo skorzystać z pomocy lekarza “pierwszego kontaktu” (lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej), w sytuacji nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia, w miejscu gdzie aktualnie przebywa. Nie ma konieczności zmiany lekarza POZ, możecie to zrobić w ramach „jednorazowej wizyty”. Więcej na ten temat tutaj): Studencie znaj swoje prawa ! Niezbędnik studenta w dobie pandemii 

#zostanwdomu

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny