Infolinia 12 629 88 00
Wróć

Nowe miasto, studia, akademik, a Twoje zdrowie?

Nowe miasto, studia, akademik, a Twoje zdrowie?

Studia start! Wymarzona uczelnia i kierunek studiów, dopasowane do Twoich potrzeb mieszkanie w akademiku lub na stancji! Czas na wielką przygodę. Nie zapominaj jednak o zdrowiu…

Oto krótka lista łatwych spraw do załatwienia, aby korzystać z bezpłatnych świadczeń medycznych gwarantowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia:  

  1. Sprawdź swoje ubezpieczenie – zapytaj rodziców lub opiekunów prawnych, czy jesteś ubezpieczony. Możesz też sam się ubezpieczyć wypełniając odpowiednie dokumenty w swoim dziekanacie. A jeśli pracujesz to upewnij się, że o Twoje ubezpieczenia dba pracodawca.  
  2. Wybierz lekarza =wybierz Scanmed – sprawdź nasze placówki w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Warszawie oraz w Poznaniu. Możesz tam złożyć deklaracje wyboru lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki i w przypadku kobiet położnej.   
  3. Załatw szybko formalności – dzięki naszej stronie internetowej możesz złożyć wniosek on-line, pobrać, wydrukować, wypełnić deklaracje i odesłać mailem. My zajmiemy się resztą!   
  4. Zobacz z czego możesz korzystać – świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej to: bezpłatne badania i porady lekarskie, bezpłatna diagnostyka i leczenie, kierowanie na leczenie specjalistyczne, szpitalne i uzdrowiskowe oraz szczepienia ochronne określone w kalendarzu szczepień. 
  5. Dodatkowe benefity dla Ciebie – Scanmed przygotował szeroki wachlarz ofert specjalnych aby kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie. Sprawdź w zakładce NASZA OFERTA co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny