Infolinia 12 629 88 00

Fajnie, że trafiłeś na naszą stronę! To idealne miejsce, aby dowiedzieć się wszystkiego co ważne, aby podczas studiowania móc korzystać z opieki medycznej. Od wielu lat zapewniamy całemu środowisku akademickiemu dostęp do bezpłatnej opieki medycznej w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, opieki specjalistycznej, diagnostyki oraz leczenia szpitalnego. Obok świadczeń realizowanych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oferujemy też usługi odpłatne, których ceny są dostosowane do portfeli żaków. Czekają na Was również rabaty na badania diagnostyczne i inne niezbędne do przeprowadzenia pełnego cyklu leczenia w Scanmed.  

Zapraszamy!

Scanmed dla Ciebie

Wykwalifikowany personel wspierany przez nowoczesne technologie gwarantuje bezpieczeństwo i efekty stosowanych terapii. Dbamy o komfortowy pobyt oraz skupiamy się na indywidualnych oczekiwaniach Pacjenta.
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny