Wszystkie usługi

Cała Polska

Specjalista medycyny sportowej

Specjalista medycyny sportowej zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz konsultacją osób aktywnie uprawiających sport. Do zadań lekarza medycyny sportowej należy kwalifikowanie pacjentów do uprawiania określonych dziedzin sportu, przeprowadzanie badań okresowych, kontrola osiąganych wyników, zapobieganie kontuzjom, leczenie urazów, rehabilitacja. Ważną dziedziną medycyny sportowej jest profilaktyka urazów, a także uświadamianie pacjentów co do szkodliwości stosowanych używek (tzw. doppingu). Lekarz medycyny sportowej leczy m.in.: stłuczenia, zwichnięcia, skręcenia, zwyrodnienia. Na konsultację warto wybrać się, jeśli właśnie rozpoczynamy profesjonalną przygodę ze sportem, jeśli poddajemy się obciążającym treningom i nie mamy pewności, czy są one zgodne z możliwościami naszego organizmu, po przebytych kontuzjach. Specjalista medycyny sportowej pomoże nam wybrać najlepszy model treningu, poinstruuje jak unikać kontuzji. 

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.