Wszystkie usługi

Cała Polska

Psychologia dziecięca

Psycholog dziecięcy zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń występujących u dzieci i młodzieży. Może prowadzić terapię dzieci, terapię rodzicielską, bądź terapię rodzinną. Pomaga dzieciom uporać się z trudnościami emocjonalnymi towarzyszącymi przykrym doświadczeniom – rozwodowi rodziców, śmierci bliskiej osoby, udziałowi w wypadku. Prowadzi terapię z zakresu zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania, zaburzeń rozwoju (autyzm, zespół Aspergera), uzależnień. Prowadzi profilaktykę depresji. Dzięki opiece psychologa dziecko nie tylko jest w stanie lepiej poradzić sobie z przeżywanymi aktualnie trudnościami, ale nabywa także nowych kompetencji społecznych. Z kolei rodzic wyposażony w odpowiednią wiedzę jest w stanie szybciej wyłapywać niepokojące symptomy.         

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.