Wszystkie usługi

Cała Polska

Logopedia dziecięca

Logopeda dziecięcy jest specjalistą, który diagnozuje i leczy wady wymowy u dzieci i młodzieży. Posiada wiedzę z zakresu medycyny, psychologii i pedagogiki. Pracuje z dziećmi z wadami wymowy, dziećmi dwujęzycznymi, dziećmi cierpiącymi na zespół Aspergera lub autyzm. Do logopedy warto zabrać dziecko, które się jąka, dziecko ze stwierdzoną dysleksją, dziecko z wadami zgryzu, dziecko niedosłyszące, dziecko opóźnione w rozwoju mowy w stosunku do swoich rówieśników. Zadaniem logopedy jest wykrycie przyczyny wady – mogą to być przyczyny anatomiczne (nieprawidłowa budowa języka lub podniebienia, wadliwy zgryz), niesprzyjające warunki uczenia się mowy (np. wady występujące u rodziców), a także nieprawidłowa praca narządów. Wcześnie wykryta wada wymowy i podjęta terapia są w stanie uchronić dziecko od niepowodzeń szkolnych – dysleksji, dysgrafii, dysortografii.          

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.