Wszystkie usługi

Cała Polska

Logopedia

Logopeda to specjalista posiadający przygotowanie logopedyczne. Rozpoznaje przyczyny powodujące trudności w  mówieniu, stymuluje rozwój mowy, prowadzi terapię zaburzeń u dzieci i dorosłych. Eliminuje wady wymowy takie jak: seplenienie, nieprawidłową realizację głoski „r” i innych głosek, mowę bezdźwięczną, nosowanie. Do logopedy powinni zgłosić się Pacjenci, którzy chcą doskonalić sprawność mówienia (np. ze względu na pracę z głosem – aktorzy, spikerzy radiowi, mówcy, wykładowcy), którzy chcą pozbyć się nieprzepracowanych w dzieciństwie wad, u których zaburzenia mowy wystąpiły wskutek doznanego urazu (dyslalia, afazja, dysartia). Warto pamiętać, że odpowiednio wcześnie rozpoczęta terapia logopedyczna znacznie skraca jej czas.         

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.