Wszystkie usługi

Cała Polska

Laryngologia dziecięca

Laryngolog dziecięcy specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń gardła, nosa, uszu, zatok oraz narządu równowagi u dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Laryngolog udziela pomocy nagłej – usuwa ciała obce z nosa, gardła, uszu, leczy nieżyt nosa, przewlekłe zapalenia zatok, udrożnia kanały słuchowe. Przeprowadza także zabiegi chirurgiczne na migdałkach, usuwa polipy, pobiera wycinki tkanek do badań, dobiera aparaty słuchowe. Do laryngologa należy zabrać dziecko, które posiada wrodzone wady w okolicach twarzoczaszki, jeśli badania przesiewowe słuchu wykonane w pierwszych dobach życia nie wypadły zadowalająco, w przypadku podejrzenia niedosłuchu lub głuchoty, gdy zauważono wyciek z ucha, gdy dziecko skarży się na ból ucha, w przypadku obrzęku węzłów chłonnych, często nawracających infekcji gardła, przerostu migdałów. Laryngolog zlokalizuje źródło choroby, pomoże usunąć ciała obce, dobierze odpowiedni implant lub aparat słuchowy, zaleci konsultację z logopedią lub foniatrą.         

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.