Wszystkie usługi

Cała Polska

Hematologia dziecięca

Hematolog dziecięcy zajmuje się chorobami krwi i układu krwiotwórczego, rozpoznaje i leczy nowotwory u dzieci – od pierwszych dni życia do ukończenia 18 lat. Przeprowadza biopsję tkanek, biopsję szpiku, wykonuje badania podmiotowe i przedmiotowe w kierunku nowotworów i zaburzeń krzepnięcia krwi. Zajmuje się edukacją onkologiczną dzieci i ich rodziców. Wskazaniami do wizyty u hematologa będą: utrata apetytu, nudności, senność, zmęczenie, częste infekcje dróg oddechowych, pojawiające się bez przyczyny krwawienia, nagła utrata masy ciała, obrzęki węzłów chłonnych, problemy z przełykaniem, duszności, przewlekły kaszel. Powodzenie terapii w dużej mierze zależy od prędkości wdrożenia leczenia – im szybciej rozpoznana choroba, tym większa szansa na jej zahamowanie lub całkowite wyleczenie.         

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.