Wszystkie usługi

Cała Polska

Dermatologia dziecięca

Dermatolog dziecięcy diagnozuje i leczy choroby skóry, włosów i paznokci u dzieci od pierwszych chwil życia, aż do osiągnięcia pełnoletności. Dużą część pacjentów stanowią dla dermatologa dzieci cierpiące na AZS – czyli atopowe zapalenie skóry oraz maluchy z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Dermatolog dziecięcy wykonuje alergiczne testy skórne, biopsje, zabiegi mikrochirurgiczne, zabiegi fizjoterapeutyczne. Dziecko warto zabrać do dermatologa, jeśli w ostatnim czasie na jego skórze pojawiła się wysypka, świąd, zaczerwienienie, które nie ustępują, jeśli podejrzewamy alergię lub nietolerancję pokarmową objawiającą się zmianami skórnymi, jeśli istniejące zmiany skórne w ostatnim czasie nasiliły się, bądź zmieniły swój wygląd. Podjęcie leczenia dermatologicznego uchroni dziecko przed trwałym uszkodzeniem skóry (blizny), pomoże również załagodzić skutki alergii i nietolerancji.         

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.