Wszystkie usługi

Cała Polska

Choroby zakaźne u dzieci

Specjalista chorób zakaźnych u dzieci zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych wieku dziecięcego – w tym odry, szkarlatyny, liszajca, różyczki, ospy, mononukleozy, świnki. Przeprowadza diagnostykę mikrobiologiczną, podejmuje decyzję o wdrożeniu leczenia objawowego lub o rozpoczęciu antybiotykoterapii. Do lekarza warto wybrać się, jeśli zaobserwowaliśmy u dziecka niepokojące objawy – wysoką gorączkę połączoną z obfitą wysypką, kaszlem, katarem, bólami głowy, obfitym łzawieniem lub zapaleniem spojówek. Choroby zakaźne są wyjątkowo groźne zarówno dla dorosłych, jak i dla małych Pacjentów. Podjęcie leczenia w odpowiednim czasie pozwoli uchronić dziecko przed przykrymi, a w niektórych przypadkach nawet groźnymi dla życia powikłaniami.          

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.