Wszystkie usługi

Cała Polska

Chirurgia ogólna dziecięca

Chirurg ogólny dziecięcy obejmuje opieką dzieci od pierwszych dni życia – w tym także dzieci przedwcześnie urodzone do osiągnięcia pełnoletności. Diagnozuje wady wrodzone u noworodków np. refluks żołądkowo-przełykowy, niedrożność jelit, zrośnięcie przełyku, przepuklinę pępowinową, niedrożność dwunastnicy. Diagnozuje i leczy choroby, które dotykają wyłącznie chłopców. Należą do nich np.: wodniaki, stulejka, spodziectwo. Planuje i przeprowadza zabiegi chirurgiczne na ciele dziecka, które znajduje się jeszcze w łonie matki. Wizyta u chirurga dziecięcego będzie konieczna, jeśli u dziecka przebywającego w łonie matki wykryto wady wrodzone, jeśli u noworodka doszło do urazów okołoporodowych, jeśli dziecko doznało obrażeń – np. złamań kończyn. W przypadku wad rozwojowych, czy zmian złośliwych tkanek miękkich, wczesna interwencja chirurga dziecięcego jest w stanie uratować lub znacząco poprawić komfort życia małego pacjenta.          

Przeczytaj więcej Ukryj tekst

Specjalizacja jest dostępna w 1 placówce

Nazwa placówki Adres Godziny otwarcia Kontakt
Centrum Medyczne Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
pn.-pt.: 07:00 - 20:00
sb: 08:00 - 12:00
+48126298800
armiikrajowej@scanmed.pl
Przejdź
Pokaż wszystkie Zwiń

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.