Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Grafik pracy specjalisty

Środa

  • 10:00 - 14:00
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nd.
- - 10:00 - 14:00 - - - -

O specjaliście

Pracując od 2007 roku w Niemczech, zdobyłem wysokie kwalifikacje z zakresu leczenia nietrzymania moczu i obniżenia narządów miednicy mniejszej u kobiet z wykorzystaniem chirurgii minimalnie inwazyjnej (laparoskopii), chirurgii przezpochwowej (z zastosowaniem siatek, taśm) oraz metod klasycznych.Studiowałem na Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie medycznym Friedrich-Alexander Universität w Erlangen-Nürnberg (Niemcy).Specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa uzyskałem w Klinice ginekologiczno-położniczej w Ewangelickim Szpitalu w Hagen (Niemcy) (Uroginekologiczne centrum kształcenia AGUB III Centrum Nietrzymania Moczu oraz Chirurgii miednicy mniejszej Hagen).Byłem zastępca ordynatora kliniki ginekologiczno-położniczej w Ewangelickim Szpitalu BETHESDA w Mönchengladbach (Niemcy) (Dziedzina: Uroginekologia / Operacje endoskopowe). Posiadam długoletnie doświadczenie w ginekologii operacyjnej i zachowawczej.

Jestem współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego www.ptug.pl, certyfikowanym członkiem Niemieckiego Towarzystwa Chirurgii Małoinwazyjnej oraz Towarzystwa Chirurgii Miednicy Mniejszej. 

Obecnie współpracuje ze szpitalem Swissmed w Gdańsku oraz wieloma szpitalami w Niemczech.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.