Wszystkie usługi

Cała Polska

Promocje

W Scanmed dbamy o naszych Pacjentów, w trosce o ich zdrowie przygotowaliśmy szeroki wybór programów profilaktycznych jak i pakietów laboratoryjnych.

Zapraszamy do śledzenia aktualnych promocji na naszym facebooku.

Zdrowie jest najważniejsze!

Programy profilaktyczne zostały przygotowane przez lekarzy specjalistów, a ich zakresy są dostosowane do potrzeb różnych grup Pacjentów.

Pamiętajmy! Regularna kontrola zdrowia ma znaczący wpływ na jakość i długość życia. Bez względu na wiek powinniśmy badać się systematycznie dla własnego bezpieczeństwa i z myślą o naszych najbliższych.  

Pakiety badań analitycznych zostały utworzone, aby pomóc Państwu wybrać badania najlepiej odpowiadające potrzebom danego Pacjenta. Ich zestawienie to efekt pracy naszego Zespołu z lekarzami różnych specjalności.

10% zniżki na konsultację ginekologiczną wraz z usg.

Sprawdź nasze centra:


Oferta ważna do 31 maja 2020r . Regulamin promocji.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw kontakt.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne, a ich brak nie będzie skutkować negatywnymi konsekwencjami, w szczególności nie jest warunkiem wykonania usługi medycznej. Dane dla celów marketingowych będą mogły być przetwarzane do czasu wycofania zgody lub wygaśnięcia celu przetwarzania. Zgody można wycofać w każdej chwili, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonywanego przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Scanmed Spółka Akcyjna, 03-715 Warszawa, ul. Stefana Okrzei 1A. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych – kontakt: iod@scanmed.pl Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji, w tym udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, z uwagi na usprawiedliwiony interes administratora danych. Ponadto, jeżeli wyrazili Państwo zgodę na komunikację marketingową, Pani/Pana dane mogą być wykorzystywane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez Scanmed S.A.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych są dla Państwa dostępne na stronie https://scanmed.pl/polityka-prywatnosci

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.