Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Medycyna pracy

Medycyna pracy

Badania profilaktyczne i specjalistycznego są od wielu lat realizowane w Poradni Medycyny Pracy funkcjonującej w centrum.

Obejmujemy kompleksową opieką osoby indywidualne oraz Pracowników firm. Pracodawca zobowiązany jest prawnie do posiadania umowy z wybraną placówką medyczną na zapewnienie opieki profilaktycznej i specjalistycznej swoim pracownikom. Umowy zawierane są na okres min jednego roku. Zawierając z Pracodawcą umowę o opiece profilaktycznej w ramach medycyny pracy oferujemy dodatkowo rabaty na badania analityczne oraz konsultacje w naszych placówkach oraz zapewniamy udział w organizowanych przez nas programach profilaktycznych.  

W ramach usług medycyny pracy wykonujemy:

  • badania wstępne, okresowe i kontrolne dla pracowników wszystkich branż zawodowych  oraz o zróżnicowanych narażeniach na stanowiskach pracy, 
  • badania kandydatów na kierowców połączone z badaniem psychologicznym zakończonym wydaniem świadectwa kwalifikacji do Wydziału Komunikacji, 
  • badania pracowników pracujących na wysokości i przy maszynach w ruchu, 
  • badania psychotechniczne dla kierowców i operatorów, 
  • badania sanitarno-epidemiologiczne wraz z wydaniem orzeczenia, 
  • badania pracowników pracujących w narażeniu na promieniowanie jonizujące, 
  • badania uczniów, studentów oraz słuchaczy studiów doktoranckich.  

W poradni Medycyny Pracy Scanmed w Pabianicach współpracujemy z doświadczoną kadrą medyczną z uprawnieniami do badań profilaktycznych pracowników oraz do badań kierowców. Poradnia wyposażona jest kompleksowo w urządzenia niezbędne do przeprowadzenia na miejscu pełnej kwalifikacji medycznej. Jako nieliczni w regionie posiadamy w pełni wyposażoną Pracownię psychotechniczną oferująca pełen zakres badań.   

Kontakt: 12 629 88 00

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.