Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Leczenie chrapania i bezdechu sennego

Leczenie chrapania i bezdechu sennego

Istnieje wiele skutecznych metod leczenia chrapania – jedną z nich jest metoda RAVOR, czyli zabieg z zakresu chirurgii radiofalowej.

Leczenie chirurgiczne obejmuje różnego rodzaju zabiegi w obrębie nosa i gardła. W ostatnich latach pojawił się nowy sposób walki z gardłowymi przyczynami chrapania – radiochirurgia. Metoda wykonywana techniką RAVOR pozwala zmniejszyć oraz usztywnić tylną część podniebienia co w efekcie likwiduje wibracje powodujące chrapanie. Podobne efekty uzyskamy w przypadku małżowin nosa. Zabieg jest mało bolesny, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Trwa kilka minut, a po około 2 godzinach od jego zakończenia Pacjent może wrócić do domu.

Metoda termoablacji RAVOR pozwala szybko usunąć przykrą dolegliwość. Najczęściej do skorygowania istniejącego problemu wystarcza jednorazowe przeprowadzenie zabiegu. Efekt jest wart zachodu! To przede wszystkim dobry, zdrowy sen oraz komfort osób, z którymi dzielimy łóżko czy pokój.

Umów się na wizytę: 12 629 88 00

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Gonioskopia – nowe badanie

Gonioskopia – nowe badanie

Gonioskopia, to metoda badania kąta przesączania oka przy pomocy specjalnej soczewki – gonioskopu. Zobacz więcej

Nowy specjalista w naszym centrum

Nowy specjalista w naszym c...

W kwietniu w centrum medycznym przy ul. Podgórskiej 36 w Krakowie rozpoczął pracę nowy specjalista. Jest nim lek. med... Zobacz więcej

Osocze bogatopłytkowe w ortopedii

Osocze bogatopłytkowe w ort...

Osocze bogatopłytkowe w ortopedii stosowane jest między innymi do regeneracji ścięgien, mięśni, więzadeł, tkanki chrz... Zobacz więcej

Piękniej na wiosnę!

Piękniej na wiosnę!

Dzięki naszym zabiegom odmłodzisz skórę twarzy oraz zniwelujesz jej głębsze załamania. Zobacz więcej

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.