Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Gabinet trychologiczny

Gabinet trychologiczny

Piękne i zdrowe włosy nie tylko stanowią ozdobę, ale i często są powodem dumy właścicieli bujnych i zadbanych czupryn. Chcesz, aby Twoje włosy wyglądały piękne? A może borykasz się z wypadaniem włosów, łysieniem lub innymi chorobami skóry głowy – przyjdź do nas.

Pracujemy wyłącznie na naturalnych, przetestowanych dermatologicznie produktach firmy Kapyderm. Ich odpowiedni dobór oraz stosowanie pozwala wspomóc terapię takich schorzeń jak:

  • nadmierne wypadanie włosów,
  • łojotokowe zapalenie skóry głowy,
  • łupież,
  • łuszczyca,
  • łysienie,
  • swędząca skóra głowy,
  • włosy zniszczone po ciąży i chemioterapii

Wykonujemy zabiegi mezoterapii oraz karboksyterapii skóry głowy, które pobudzają wzrost włosów i zapobiegającymi ich wypadaniu. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin, leków przeciwzapalnych oraz nowoczesnych substancji poprawiamy: odżywienie włosów, regenerację cebulek, stymulujemy krążenie, zatrzymujemy wypadanie włosów oraz powodujemy ich odrost.

Więcej informacji


Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.