Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Centrum Medycyny Estetycznej

Centrum Medycyny Estetycznej

Realizujemy zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii.

W naszym Centrum Medycyny Estetycznej od 2010 roku dbamy o to, aby mogli Państwo zachować młody wygląd i zgrabną sylwetkę oraz świetne samopoczucie!  

Nasz personel wspierany przez nowoczesne technologie gwarantują komfortowy pobyt i bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów. Stosujemy najwyższej jakości produkty kosmetyczne i medyczne, a używane przez nas preparaty posiadają certyfikaty oraz atesty. Jako jedni z nielicznych działamy w oparciu o normy ISO.  

Ponadto wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom coraz częściej proponujemy zabiegi synergiczne, pozwalające osiągnąć lepsze efekty. Doświadczenie pozwala nam holistycznie patrzeć na dobór technik medycyny estetycznej. Zwracamy uwagę na to, że jeden zabieg nie rozwiązuje wszystkich problemów, a umiejętne ich łączenie przynosi lepsze efekty na dłużej.  

Jesteśmy świadomi, że dobry efekt wymaga połączenia szerokiej wiedzy medycznej, praktyki i umiejętności oceny rzeczywistych potrzeb Pacjenta. 

Więcej informacji na naszej stronie: 

Zobacz naszą ofertę i sprawdź aktualne promocje! 

Kontakt: +48 669 051 500, medycynaestetyczna@scanmed.pl

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.