Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Centrum Leczenie Otyłości

Centrum Leczenie Otyłości

W Centrum Medycznym Scanmed w Nowym Sączu zajmujemy się leczeniem otyłości i nadwagi według sprawdzonego i bezpiecznego programu efektywnego obniżania wagi. Skupiamy się na zdrowej redukcji masy ciała, a także upowszechnieniu wiedzy na temat racjonalnego odżywiania.

W ramach wizyty odbywają się:

  • konsultacja lekarza chorób wewnętrznych i dietetyka
  • pomiar masy ciała z określeniem poziomu tkanki tłuszczowej
  • przygotowanie diety
  • przygotowanie programu odchudzania
  • edukacji dotyczącej zdrowego odżywiania

Pacjenci objęci są okresowymi kontrolami, co pozwala na monitorowanie utraty masy ciała, jak również weryfikowanie diety i rozwiązywanie ewentualnie pojawiających się problemów. Praca specjalistów polega na szukaniu przyczynotyłości oraz weryfikacji wyników badań. Ustalona dieta pozwala na stopniową utratę wagi. Wraz ze spadkiem masy ciała wizyty są coraz rzadsze, bardziej kontrolnei uzależnione od potrzeb Pacjenta.

Więcej informacji


Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.