Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Kodeks postępowania Grupy Life HealthCare

Kodeks postępowania Grupy Life HealthCare

W Grupie Life Healthcare przyjęliśmy wizję, zgodnie z którą chcemy być wiodącym na rynku ,międzynarodowym i zdywersyfikowanym dostawcą usług medycznych.

W Grupie Life Healthcare przyjęliśmy wizję, zgodnie z którą chcemy być wiodącym na rynku ,międzynarodowym i zdywersyfikowanym dostawcą usług medycznych, podnoszących jakość życiaPacjentów dzięki zapewnianiu im doskonałej jakościowo, a zarazem efektywnej kosztowo opieki.Zawsze będziemy dokładać największych starań, by zaspokoić oczekiwania naszych Pacjentóworaz zagwarantować im dobrą opiekę, umożliwiając nam w ten sposób dalszy pomyślny wzrost.  

KODEKS POSTĘPOWANIA LIFE HEALTHCARE GROUP

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny