Infolinia +48669051500
 • Czas trwania zabiegu

  Czas trwania

  30 min.

 • Obszar zabiegu

  Obszar ciała

  twarz – zmarszczki mimiczne, kurze łapki, zmarszczki poprzeczne czoła, „lwia bruzda”, szyja


 • Cena zabiegu

  Cena zabiegu

  Normalna cena: 30,00 zł za 1 jednostkę*
  (* całkowita cena zabiegu ustalana indywidualnie po konsultacji lekarskiej)

Zabieg polega na iniekcji – preparat podany jest za pomocą cienkiej igły. Terapia polega na wstrzyknięciu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy załamania skóry wywoływane przez kurczenie się mięśni.Iniekcja botoksu to bezpieczny i skuteczny metoda przeciwzmarszczkowa. 

Efekt działania botoksu pojawia się stopniowo – do 2 tygodni od zabiegu. Toksyna działa na zakończenia nerwów mięśniowych około 6 miesięcy. W efekcie działania toksyny botulinowej wyraz twarzy nie zmienia się, wygładzeniu i zaniknięciu ulegają tylko zmarszczki. Profesjonalnie wykonany zabieg nie powoduje zamrożenia mimiki twarzy. 

Przez minimum 4 godziny po zabiegu nie powinno się schylać, dźwigać, masować miejsc poddanych zabiegowi. Zaleca się unikanie ciężkiego wysiłku bezpośrednio po zabiegu, oraz korzystania z solarium oraz sauny.

 • Czas trwania zabiegu

  Czas trwania

  30 min.

 • Obszar zabiegu

  Obszar ciała

  twarz – zmarszczki mimiczne, kurze łapki, zmarszczki poprzeczne czoła, „lwia bruzda”, szyja


 • Cena zabiegu

  Cena zabiegu

  Normalna cena: 30,00 zł za 1 jednostkę*
  (* całkowita cena zabiegu ustalana indywidualnie po konsultacji lekarskiej)

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw kontakt.

Likwiduje zmarszczki mimiczne i zapobiega ich powstawaniu i pogłębianiu się, modeluje owal twarzy

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne, a ich brak nie będzie skutkować negatywnymi konsekwencjami, w szczególności nie jest warunkiem wykonania usługi medycznej. Dane dla celów marketingowych będą mogły być przetwarzane do czasu wycofania zgody lub wygaśnięcia celu przetwarzania. Zgody można wycofać w każdej chwili, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonywanego przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Scanmed Spółka Akcyjna, 03-715 Warszawa, ul. Stefana Okrzei 1A. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych – kontakt: iod@scanmed.pl Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji, w tym udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, z uwagi na usprawiedliwiony interes administratora danych. Ponadto, jeżeli wyrazili Państwo zgodę na komunikację marketingową, Pani/Pana dane mogą być wykorzystywane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez Scanmed S.A.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych są dla Państwa dostępne na stronie https://scanmed.pl/polityka-prywatnosci

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48669051500
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny