Infolinia +48669051500
 • Czas trwania zabiegu

  Czas trwania

  60 min.

 • Obszar zabiegu

  Obszar ciała

  usta


 • Cena zabiegu

  Cena zabiegu

  1200 zł

W zabiegach wypełniania ust stosujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego, który jest doskonałym środkiem modelującym i poprawiającym nawilżenie. Zabieg polega na iniekcji, za pomocą której podaje się odpowiednią ilość kwasu hialuronowego do lub okolic ust Pacjenta. 

Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 8 miesięcy w zależności od wieku, rodzaju użytego preparatu, stanu i kondycji skóry, stylu życia i ekspozycji na słońce. Kwasu hialuronowy wstrzyknięty w usta nieustannie pracuje i stymuluje skórę do pracy. 

Efekty widoczne dla Pacjenta po 2-3 dniach od zabiegu to: 

 • Czas trwania zabiegu

  Czas trwania

  60 min.

 • Obszar zabiegu

  Obszar ciała

  usta


 • Cena zabiegu

  Cena zabiegu

  1200 zł

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw kontakt.

Celem zabiegu jest przywrócenie lub nadanie ustom objętości oraz ich nawilżenie i odmłodzenie.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne, a ich brak nie będzie skutkować negatywnymi konsekwencjami, w szczególności nie jest warunkiem wykonania usługi medycznej. Dane dla celów marketingowych będą mogły być przetwarzane do czasu wycofania zgody lub wygaśnięcia celu przetwarzania. Zgody można wycofać w każdej chwili, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonywanego przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Scanmed Spółka Akcyjna, 03-715 Warszawa, ul. Stefana Okrzei 1A. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych – kontakt: iod@scanmed.pl Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji, w tym udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, z uwagi na usprawiedliwiony interes administratora danych. Ponadto, jeżeli wyrazili Państwo zgodę na komunikację marketingową, Pani/Pana dane mogą być wykorzystywane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez Scanmed S.A.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych są dla Państwa dostępne na stronie https://scanmed.pl/polityka-prywatnosci

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48669051500
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny