Infolinia +48669051500
 • Czas trwania zabiegu

  Czas trwania

  60 min.

 • Obszar zabiegu

  Obszar ciała

  twarz, ciało


 • Cena zabiegu

  Cena zabiegu

  1 000 zł

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na kontrolowanej mikroperforacji skóry i wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia. Roller posiada obrotową końcówkę zaopatrzoną w igły ze stali chirurgicznej, jest to urządzenie sterylne i jednorazowe, przeznaczone tylko dla jednego klienta. Istotą zabiegu mikronakłuwania jest wytworzenie kontrolowanego uszkodzenia naskórka za pomocą cienkich igieł a tym samym – indukcji procesów w skórze prowadzących do jej autoregeneracji. Drugim etapem jest absorpcja wprowadzanych jednocześnie składników aktywnych.

Głównym celem zabiegu mezoterapii mikroigłowej twarzy, szyi i dekoltu jest odmłodzenie skóry, zlikwidowanie zmarszczek, linii, spłycenie bruzd, wygładzenie powierzchni skóry, zlikwidowanie wiotkości skóry oraz poprawa owalu twarzy. 

Ponadto, osoby borykające się z problemem blizn potrądzikowych mogą spodziewać się ich spłycenia. Mezoterapia igłowa, w połączeniu z odpowiednimi koktajlami może pomóc również w rozjaśnieniu przebarwień. Preparaty dedykowane do zabiegów niwelujących cellulit i rozstępy są wykonywane tą samą techniką, ale zmianie ulega koktajl, który jest podawany do skóry w miejscach objętych cellulitem i rozstępami.

Po serii zabiegów mezoterapii uzyskujemy znaczną poprawę napięcia, jędrności i nawilżenia skóry. Znikają drobne zmarszczki, a głębsze ulegają spłyceniu. Skóra jest dobrze odżywiona i wypoczęta. Cellulit i rozstępy wymagają serii zabiegów, aby zmniejszyć „pomarańczową skórkę” oraz widoczne rozstępy.

 • Czas trwania zabiegu

  Czas trwania

  60 min.

 • Obszar zabiegu

  Obszar ciała

  twarz, ciało


 • Cena zabiegu

  Cena zabiegu

  1 000 zł

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw kontakt.

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na kontrolowanej mikroperforacji skóry za pomocą specjalnego urządzenia. Przez wielu Pacjentów uważana jest za jeden z najlepszych zabiegów anti-aging. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zastosowaniem preparatów: Dermafrac, Dermapen, Nanopore.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne, a ich brak nie będzie skutkować negatywnymi konsekwencjami, w szczególności nie jest warunkiem wykonania usługi medycznej. Dane dla celów marketingowych będą mogły być przetwarzane do czasu wycofania zgody lub wygaśnięcia celu przetwarzania. Zgody można wycofać w każdej chwili, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonywanego przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Scanmed Spółka Akcyjna, 03-715 Warszawa, ul. Stefana Okrzei 1A. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych – kontakt: iod@scanmed.pl Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji, w tym udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, z uwagi na usprawiedliwiony interes administratora danych. Ponadto, jeżeli wyrazili Państwo zgodę na komunikację marketingową, Pani/Pana dane mogą być wykorzystywane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez Scanmed S.A.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych są dla Państwa dostępne na stronie https://scanmed.pl/polityka-prywatnosci

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48669051500
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny