Infolinia +48669051500
Wróć

Lek. med. Paweł Bogacki

Lekarz medycyny estetycznej Paweł Bogacki

Autor publikacji naukowych w renomowanych międzynarodowych czasopismach medycznych. Doktorant na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ.

 • Specjalizacja: medycyna estetyczna
 • Języki: angielski
 • Koszt godziny konsultacji: 150,00 zł
Umów wizytę telefonicznie +48669051500

Grafik pracy specjalisty

Czwartek

 • 16:00-12:00
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nd.
- - - 16:00-12:00 - - -

O specjaliście

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, studia medyczne ukończył z wyróżnieniem. Uczestniczył w licznych kursach specjalistycznych z zakresu medycyny estetycznej oraz ukończył studia podyplomowe „Kosmetologia i medycyna estetyczna dla lekarzy” na KWSPZ. Odbył również 4-miesięczny staż w jednej z renomowanych klinik medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Polsce.

Doświadczenie zawodowe nabywał w najlepszych szpitalach w kraju i za granicą. Odbył staże kliniczne w USA (University of Rochester Medical Center, Strong Memorial Hospital in Rochester, NY, USA), Niemczech (Technische Universität München, Klinikum Recht der Isar oraz Klinik Und Poliklinik Für Innere Medizin in Grefiswald), Szwecji (Karolinska Institutet) oraz Włoszech (Universita degli studi di Cagliari). Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Krakowie.

Jest autorem wielu publikacji naukowych w dziedzinach zarówno medycyny zachowawczej jak i zabiegowej w renomowanych międzynarodowych czasopismach medycznych. Doktorant na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ.

Prywatnie jest instruktorem narciarstwa alpejskiego PZN, pasjonatem tenisa ziemnego oraz dobrego designu i nowoczesnej architektury.

Certyfikaty

Certyfikaty świadczące o przebytych przez specjalistę szkoleń i kursów.

Opinie naszych Pacjentów

 • Przed wykonaniem zabiegu – botoksu, zasięgnęłam konsultacji u Pana doktora Pawła Bogackiego, które były bardzo pomocne i profesjonalne. Efekt końcowy był taki, jak zaplanowałam – naturalny. Po wykonaniu zabiegu nie mam żadnych siniaków, a efekt jest taki jaki chciałam osiągnąć.

  Paweł Bogacki Paweł Bogacki
  Asia Kraków
 • Jest przemiłym i profesjonalnym lekarzem. Doktor Bogacki posiada zmysł estetyczny i poczucie piękna, połączone ze zdolnościami manualnymi. Mezoterapia produktem Neauvia Hydro Deluxe to rewelacyjny zabieg dla skóry! Polecam zarówno specjalistę, jak i sam zabieg

  Paweł Bogacki Paweł Bogacki
  Ania Kraków
 • To były moje pierwsze 3 wizyty u doktora Bogackiego i nie ostatnie. Jest sympatyczny i konkretny, trafnie diagnozuje problemy natury estetycznej i świetnie dobiera metody ich leczenia. Zmarszczki, które chciałam zlikwidować całkowicie zniknęły, skóra twarzy stała się wypoczęta i zdecydowanie bardziej pełna i elastyczna, czyli dokładnie taka, jaką chciałam mieć po zabiegach medycyny estetycznej. Pełny efekt uzyskałam po około tygodniu i trwa w najlepsze. Bardzo dziękuję za cierpliwość i miłą atmosferę

  Paweł Bogacki Paweł Bogacki
  Dagmara Kraków
 • Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Lek. Bogacki dokładnie wyjaśnia absolutnie wszystko, co dotyczy zabiegu, zalecenia, przeciwwskazania, możliwe efekty uboczne, a także kiedy i jakich efektów można się spodziewać. Super przygotowany, z dużą wiedzą. Dzięki temu ogranicza stres związany z zabiegiem, efektami, itd. Ma wyczucie i delikatność, zatem zabiegi idą sprawnie i bezboleśnie, a nawet jak ma zaboleć to uprzedza i odpowiednio dobiera tempo kolejnych iniekcji czy miejsc ostrzykiwania. Mogę polecić tego lekarza do wykonania mezoterapii, modelowania ust, niwelowania pajączków laserem oraz niwelowania zmarszczek toksyną botulinową. Tym zabiegom się poddałam u tego specjalisty.

  Paweł Bogacki Paweł Bogacki
  Danka Kraków
 • Zabiegi wykonane idealnie, jestem bardzo zadowolona. Początkowe obawy związane z jego wiekiem (to młody lekarz), poszły na bok po kilkunastu minutach rozmowy. Wykonywałam u niego mezoterpaię, botoks, wypełnianie ust i mezoterapię. Polecam wizytę u doktora Bogackiego wszystkim niezdecydowanym. 

  Paweł Bogacki Paweł Bogacki
  Dominika Kraków
 • Szczerze polecam Pana Doktora Bogackiego. Jest nie tylko świetnym specjalistą ale również sympatycznym człowiekiem. Przy pierwszej wizycie wszystko szczegółowo tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Same zabiegi (mezo igłowa) przebiegały sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Po zabiegach nie było siniaczków, ani bólu (wcześniej to u siebie obserwowałam po wizytach u innego specjalisty). Po serii mezoterpaii zdecydowałam się na botoks, ale jeszcze nie ustaliłam finalnej daty, ponieważ czekamy na czas, kiedy podana mezoterpia zrobi swoje

  Paweł Bogacki Paweł Bogacki
  Iga Kraków
 • Kolejny raz powiększyłam usta u Pana Bogackiego i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Pan doktor rzetelnie podchodzi do pacjenta, przeprowadza wywiad i rozwiewa wątpliwości. Zabieg jest bezbolesny. Pan doktor to świetny specjalista, opuchlizna jest minimalna i krótkotrwała. Mam porównanie do innych gabinetów, gdzie po zabiegu nie mogłam wyjść z domu przez kilka dni… Co ważne, dr Bogacki to esteta, który wykonując zabieg modelowania ust dopasowuje je idealnie do twarzy. Polecam

  Paweł Bogacki Paweł Bogacki
  Kasia
 • Rzeczowo i rzetelnie omówił problem i wypytał o moje oczekiwania. Dobrał metody i czuwał nad realizacją planu. Zarówno na konsultacji jak i podczas zabiegów wykazał się profesjonalizmem, pewnością w działaniu, ale i miłym sposobem bycia. Wizyty numer 2 i 3 były świetne, oprócz zabiegów można w jego towarzystwie odpocząć. Doktor Bogacki jest młody, energiczny ale i z dużą wiedzą. Człowiek, który to co robi, robi z pasją. Szczerze polecam!

  Paweł Bogacki Paweł Bogacki
  Paulina Kraków
 • Lekarz ten cechuje się ogromnym profesjonalizmem, niebywałą wiedzą (jak na tak młodego specjalistę!, podziwiam!) i pewnością tego co robi. Doktor Bogacki polecił mi zabieg wypełniania kwasem hialuronowym i modelowanie ust. Dodatkowo zdecydowałam się na botoks górnej partii twarzy, ale w minimalnej dawce. Całość dała oszałamiający efekt, który jednak był super naturalny. Zrobił wszystko perfekcyjnie! Zostaje stałą pacjentką!

  Paweł Bogacki Paweł Bogacki
  Zuza Kraków
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48669051500
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny